Trenutak-1
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Košara za čišćenje donjeg sloja, Stalak košare za čišćenje donjeg sloja, Košara modula donjeg sloja
Montira se u jednoslojnu, dvoslojnu ili troslojnu perilicu, postavlja se u različite module za ubrizgavanje, ispira višekratno laboratorijsko stakleno posuđe, keramiku, plastiku, nehrđajući čelik i tako dalje.
| Materijal | Nehrđajući čelik 316L |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Valjak za aktivnosti | Osam |
| Regulator položaja | Dva |
| Potisni povučni hod okvira košare | 550 mm |
Podijeljeno u dva sloja za punjenje mrežaste ladice
Ugrađena rotirajuća prskalica
Ručna komora za čišćenje ulaza i izlaza s push-pull funkcijom
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 230 mm |
| Vanjske dimenzije, širina u mm | 528 mm |
| Vanjske dimenzije, dubina u mm | 584 mm |
| Neto težina | 5,6 kg |

XPZ tvrtka
Hangzhou Xipingzhe Biološka tehnologija d.o.o.
XPZ je vodeći proizvođač perilica laboratorijskog staklenog posuđa, smješten u gradu Hangzhou, pokrajina Zhejiang, Kina. XPZ se specijalizirao za istraživanje, proizvodnju i trgovinu automatskim perilicama staklenog posuđa koje se primjenjuju u biofarmaciji, medicinskom zdravstvu, inspekciji kvalitete okoliša, praćenju hrane i petrokemiji.
XPZ je posvećen rješavanju svih vrsta problema čišćenja. Mi smo glavni dobavljač kineskim inspekcijskim tijelima i kemijskim poduzećima, a u međuvremenu se marka XPZ proširila na mnoge druge zemlje, poput Indije, Velike Britanije, Rusije, Južne Koreje, Ugande, Filipina itd. XPZ pruža integrirana rješenja temeljena na prilagođenoj potražnji, uključujući odabir proizvoda, instalaciju i obuku za rukovanje itd.
Skupit ćemo više poduzetničkih prednosti kako bismo pružili inovativne proizvode visoke kvalitete i izvrsnu uslugu te održali naše dugoročno prijateljstvo.
XPZ tvornica

Izložba

