Naša tvrtka specijalizirana je za strategiju brenda. Zadovoljstvo kupaca naša je najveća reklama. Također pronalazimo OEM tvrtku za kineske OEM visokokvalitetne industrijske perilice rublja. Kao vodeći proizvođač i izvoznik, ponosimo se vrlo dobrim rezultatima na međunarodnim tržištima, posebno u Americi i Europi, zbog naše vrhunske kvalitete i razumnih cijena.
Naša tvrtka specijalizirana je za strategiju brenda. Zadovoljstvo kupaca naša je najveća reklama. Također nabavljamo OEM tvrtke zaKineska perilica rublja, Oprema za pranje, Sada smo uspostavili dugoročne, stabilne i dobre poslovne odnose s mnogim proizvođačima i veletrgovcima diljem svijeta. Trenutno se radujemo još većoj suradnji s inozemnim kupcima na temelju obostrane koristi. Slobodno nas kontaktirajte za više detalja.
Trenutak-1
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Košara za čišćenje donjeg sloja, Stalak košare za čišćenje donjeg sloja, Košara modula donjeg sloja,
Montira se u jednoslojnu, dvoslojnu ili troslojnu perilicu, postavlja se u različite module za ubrizgavanje, ispira višekratno laboratorijsko stakleno posuđe, keramiku, plastiku, nehrđajući čelik i tako dalje.
| Materijal | 316L Nehrđajući čelik |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Valjak za aktivnosti | Osam |
| Regulator položaja | Dva |
| Potisni povučni hod okvira košare | 550 mm |
| Promjer brzog sučelja | 32 mm |
Stalak za košare s priključkom modula
Ručna komora za čišćenje ulaza i izlaza s push-pull funkcijom
Montirano na obje vodilice od nehrđajućeg čelika
Brzi priključak za vodu, voda za ispiranje sa stražnje strane vodilice komore u svaki modul za ubrizgavanje
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 158 mm |
| Vanjske dimenzije, širina u mm | 528 mm |
| Vanjske dimenzije, dubina u mm | 566 mm |
| Neto težina | 3 kg |