Rising-F1
Košara za čišćenje ubrizgavanja, Stalak za košaru za čišćenje ubrizgavanja, Modul za ubrizgavanje
Koristi se za čišćenje laboratorijskog staklenog posuđa, kao što su Erlenmeyerove tikvice, trokutaste tikvice, tikvice s okruglim dnom, tikvice s ravnim dnom, odmjerne tikvice, mjerni cilindri.
| Materijal | Nehrđajući čelik 316L |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Promjer brzog sučelja | 32 mm |
| Mlaznica za ubrizgavanje | f6mmxH220mm |
| Broj mlaznica | 15 kom |
| Broj nositelja | 15 kom |
| Postavljanje opružnih dijelova | 15 kom |
| Premaz držača | PA |
Može držati posude s tankim grlom od 500-1000 ml
Stalak košare za čišćenje modula ubrizgavanja s priključnim priključkom
Opterećenje lijevo i desno od košare modula
Brzi priključak, čista voda za ispiranje iz košare modula u svaku mlaznicu modula za ubrizgavanje
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 250 mm |
| Vanjske dimenzije, širina u mm | 558 mm |
| Vanjske dimenzije, dubina u mm | 352 mm |
| Neto težina | kg |