Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Košara za čišćenje ubrizgavanja, Stalak za košaru za čišćenje ubrizgavanja, Modul za ubrizgavanje
Koristi se za čišćenje laboratorijskog staklenog posuđa, kao što su centrifugalne epruvete, staklene boce, poklopci praznih boca, epruvete.
| Materijal | Nehrđajući čelik 316L |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Promjer brzog sučelja | 32 mm |
| Mlaznica za ubrizgavanje | f2,5 mm x V70 mm |
| Broj mlaznica | 84 kom |
| Držač križa | 84 kom |
Stalak košare za čišćenje modula ubrizgavanja s priključnim priključkom
Opterećenje lijevo i desno od košare modula
Brzi priključak, čista voda za ispiranje iz košare modula u svaku mlaznicu modula za ubrizgavanje
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 164 mm |
| Vanjske dimenzije, širina u mm | 204 mm |
| Vanjske dimenzije, dubina u mm | 511 mm |
| Neto težina | kg |