Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Košara za čišćenje ubrizgavanja, Stalak za košaru za čišćenje ubrizgavanja, Modul za ubrizgavanje
Integrirani modul ima 28 pipeta, 8 Erlenmeyerovih tikvica/tikvica/volumetrijskih tikvica/mjernih cilindara itd.
| Materijal | Nehrđajući čelik 316L |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Promjer brzog sučelja | 32 mm |
| Mlaznica za ubrizgavanje | f6mmxH220mm |
| Broj mlaznica | 36 kom |
| Sjedala za pipete | 28 kom |
| Držač križa | 8 kom |
Stalak košare za čišćenje modula ubrizgavanja s priključnim priključkom
Opterećenje lijevo i desno od košare modula
Brzi priključak, čista voda za ispiranje iz košare modula u svaku mlaznicu modula za ubrizgavanje
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 255 mm |
| Vanjske dimenzije, širina u mm | 190 mm |
| Vanjske dimenzije, dubina u mm | 493 mm |
| Neto težina | kg |