Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Košara za čišćenje ubrizgavanja, Stalak za košaru za čišćenje ubrizgavanja, Modul za ubrizgavanje
Može očistiti 28 pipeta, 28 bočica za uzorke i 9 Erlenmeyerovih tikvica, tikvica, volumetrijskih tikvica itd.
| Materijal | Nehrđajući čelik 316L |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Promjer brzog sučelja | 32 mm |
| Mlaznica za ubrizgavanje | f 2,5 mmxV110mm f 4 mmxV160mm f 6 mmxV220mm |
| Broj mlaznica | 65 kom |
| Sjedala za pipete | 28 kom |
| Držač križa | 28 kom |
| Broj nositelja | 9 kom |
| Postavljanje opružnih dijelova | 9 kom |
| Premaz držača | PA |
Stalak košare za čišćenje modula ubrizgavanja s priključnim priključkom
Opterećenje lijevo i desno od košare modula
Brzi priključak, čista voda za ispiranje iz košare modula u svaku mlaznicu modula za ubrizgavanje
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 265 mm |
| Vanjske dimenzije, širina u mm | 190 mm |
| Vanjske dimenzije, dubina u mm | 493 mm |
| Neto težina | 3 kg |