Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Košara za čišćenje ubrizgavanja, Stalak za košaru za čišćenje ubrizgavanja, Modul za ubrizgavanje
Koristi se za čišćenje laboratorijskog staklenog posuđa, kao što su Erlenmeyerove tikvice, trokutaste tikvice, tikvice s okruglim dnom, tikvice s ravnim dnom, odmjerne tikvice, mjerni cilindri.
| Materijal | Nehrđajući čelik 316L |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Promjer brzog sučelja | 32 mm |
| Mlaznica za ubrizgavanje | f6mmxH230mm |
| Broj mlaznica | 10 kom |
| Držač križa | 10 kom |
Stalak košare za čišćenje modula ubrizgavanja s priključnim priključkom
Opterećenje lijevo i desno od košare modula
Brzi priključak, čista voda za ispiranje iz košare modula u svaku mlaznicu modula za ubrizgavanje
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 249 mm |
| Vanjske dimenzije, širina u mm | 140 mm |
| Vanjske dimenzije, dubina u mm | 482 mm |
| Neto težina | 0,8 kg |
Certifikacija
Hangzhou Xipingzhe Biološka tehnologija d.o.o.
XPZ je vodeći proizvođač perilica laboratorijskog staklenog posuđa, smješten u gradu Hangzhou, pokrajina Zhejiang, Kina. XPZ se specijalizirao za istraživanje, proizvodnju i trgovinu automatskim perilicama staklenog posuđa koje se primjenjuju u biofarmaciji, medicinskom zdravstvu, inspekciji kvalitete okoliša, praćenju hrane i petrokemiji.
XPZ je posvećen rješavanju svih vrsta problema čišćenja. Mi smo glavni dobavljač kineskim inspekcijskim tijelima i kemijskim poduzećima, a u međuvremenu se marka XPZ proširila na mnoge druge zemlje, poput Indije, Velike Britanije, Rusije, Južne Koreje, Ugande, Filipina itd. XPZ pruža integrirana rješenja temeljena na prilagođenoj potražnji, uključujući odabir proizvoda, instalaciju i obuku za rukovanje itd.
Skupit ćemo više poduzetničkih prednosti kako bismo pružili inovativne proizvode visoke kvalitete i izvrsnu uslugu te održali naše dugoročno prijateljstvo.
XPZ tvornica

Izložba

