Trenutak-1
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Košara za čišćenje donjeg sloja,Donji sloj košare za čišćenje, Košara modula donjeg sloja
Montira se u jednoslojnu, dvoslojnu ili troslojnu perilicu, postavlja se u različite module za ubrizgavanje, ispira višekratno laboratorijsko stakleno posuđe, keramiku, plastiku, nehrđajući čelik i tako dalje.
| Materijal | 316L Nehrđajući čelik |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Valjak za aktivnosti | Osam |
| Regulator položaja | Dva |
| Potisni povučni hod okvira košare | 550 mm |
Ručna komora za čišćenje ulaza i izlaza s push-pull funkcijom
Napunite donji dio stroja za čišćenje
Nosite sve vrste mrežastih ladica i sve vrste umetaka za košare
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 79 mm |
| Vanjske dimenzije, širina u mm | 529 mm |
| Vanjske dimenzije, dubina u mm | 546 mm |
| Neto težina | 2 kg |

XPZ je vodeći proizvođač perilica laboratorijskog staklenog posuđa, smješten u gradu Hangzhou, pokrajina Zhejiang, Kina. XPZ se specijalizirao za istraživanje, proizvodnju i trgovinu automatskim perilicama staklenog posuđa koje se primjenjuju u biofarmaciji, medicinskom zdravstvu, inspekciji kvalitete okoliša, praćenju hrane i petrokemiji.
XPZ je posvećen rješavanju svih vrsta problema čišćenja. Mi smo glavni dobavljač kineskim inspekcijskim tijelima i kemijskim poduzećima, a u međuvremenu se marka XPZ proširila na mnoge druge zemlje, poput Indije, Velike Britanije, Rusije, Južne Koreje, Ugande, Filipina itd. XPZ pruža integrirana rješenja temeljena na prilagođenoj potražnji, uključujući odabir proizvoda, instalaciju i obuku za rukovanje itd.
Izložba
