Nastavljamo se poboljšavati kako bismo osigurali kvalitetu robe u skladu s tržišnim i potrošačkim standardima. Naša tvrtka ima visokokvalitetni program osiguranja kvalitete koji je zapravo uspostavljen za inspekciju kvalitete za 202L CE certificiranu samostojeću 1-3 slojnu potpuno automatsku perilicu laboratorijskog stakla sa sušenjem. Naš je moto "Razumne cijene, ekonomično vrijeme proizvodnje i najbolja usluga". Nadamo se suradnji s još više kupaca radi obostranog poboljšanja i koristi.
nastaviti se poboljšavati kako bismo osigurali kvalitetu robe u skladu s tržišnim i potrošačkim standardima. Naša tvrtka ima program osiguranja kvalitete koji je zapravo uspostavljen zaKineska perilica i sušilica laboratorijskog staklenog posuđa i perilica laboratorijskih boca, sada imamo kompletnu liniju za proizvodnju materijala, liniju za montažu, sustav kontrole kvalitete i, što je najvažnije, imamo mnogo patenata tehnologije i iskusan tehnički i proizvodni tim, stručni tim za prodajnu podršku. Sa svim tim prednostima, na putu smo da stvorimo "ugledni međunarodni brend najlonskih monofilamenata" i proširimo naša rješenja u svaki kutak svijeta. Neprestano se razvijamo i trudimo se najbolje što možemo kako bismo služili našim kupcima.

| Osnovni parametar | |
| Radna temperatura | 5-40ºC |
| Elektronička snaga | 220 V/50 Hz ili 380 V/50 Hz |
| Električna žica | 2m/5*10m2 |
| Snaga grijanja | 4 kW/9 kW |
| Ukupna snaga | 5 kW/11 kW |
| Komora za pranje | Nehrđajući čelik 316L |
| Vanjska ploča | Nehrđajući čelik 304 |
| Kapacitet | 3202L |
| Peristaltička pumpa | 4 komada |
| Programi | 36 zadanih, 100+ prilagođenih |
| Temperatura pranja | do 95ºC |
| RS 232 priključak | Za prijenos podataka iz perilice rublja |
| Zaslon osjetljiv na dodir | 7-inčni zaslon u boji |
| Vanjska dimenzija | V/Š/D: 990*612*750 mm |
| Težina | 120 kg |
| Senzor temperature | PT1000 |
| Dostupna internetska veza | |
| Vidljivi prozor na vratima | |
| Sustav za praćenje vodljivosti za ispiranje | |
| Dostupna je pumpa za povišenje tlaka čiste vode | |
| Visokoučinkoviti kondenzator pare | |
Uvod u funkcije
1. Opcija odgode početka: Pranje se određuje odbrojavanjem ili fiksnim vremenom
2. Funkcionalnost zaštićena različitim razinama lozinke
3. Upravljački sustav: Mikroprocesorsko upravljanje, RS485, izolacija opto-spojnika, originalni uvezeni čip, zaštićen daljinski prijenos signala.
4. Automatski sustav vrata
5. Cirkulacijski sustav: Funkcija pokretanja s promjenjivom frekvencijom Protok cirkulacijske pumpe: 0-600L/min Nadzor tlaka i pranje protiv pjenjenja za učinkovito čišćenje Ručica za prskanje s nadzorom brzine za upozorenje na prepreku
6. Sustav stalka za čišćenje: Stalak za čišćenje zamjenjiv na bilo kojoj razini. Fleksibilnost višerazinskog pranja ubrizgavanjem i zamjenjivih košara. Više od tri ulaza za vodu s automatskim zatvaranjem ventila. Automatska identifikacija na košari i regulacija protoka vode.
7. Visina kapaciteta: Visina čišćenja na jednoj razini: 70 cm Visina čišćenja na dvije razine: 46 cm Visina čišćenja na tri razine: 17 cm
Hangzhou Xipingzhe Instrument Technology Co., Ltd.
XPZ je vodeći proizvođač perilica laboratorijskog staklenog posuđa, smješten u gradu Hangzhou, pokrajina Zhejiang, Kina. XPZ se specijalizirao za istraživanje, proizvodnju i trgovinu automatskim perilicama staklenog posuđa koje se primjenjuju u biofarmaciji, medicinskom zdravstvu, inspekciji kvalitete okoliša, praćenju hrane i petrokemiji.
XPZ je posvećen rješavanju svih vrsta problema čišćenja. Mi smo glavni dobavljač kineskim inspekcijskim tijelima i kemijskim poduzećima, a u međuvremenu se marka XPZ proširila na mnoge druge zemlje, poput Indije, Velike Britanije, Rusije, Južne Koreje, Ugande, Filipina itd. XPZ pruža integrirana rješenja temeljena na prilagođenoj potražnji, uključujući odabir proizvoda, instalaciju i obuku za rukovanje itd.
Skupit ćemo više poduzetničkih prednosti kako bismo pružili inovativne proizvode visoke kvalitete i izvrsnu uslugu te održali naše dugoročno prijateljstvo.

Izložba


Nastavljamo se poboljšavati kako bismo osigurali kvalitetu robe u skladu s tržišnim i potrošačkim standardima. Naša tvrtka ima visokokvalitetni program osiguranja kvalitete koji je zapravo uspostavljen za inspekciju kvalitete za 202L CE certificiranu samostojeću 1-3 slojnu potpuno automatsku perilicu laboratorijskog stakla sa sušenjem. Naš je moto "Razumne cijene, ekonomično vrijeme proizvodnje i najbolja usluga". Nadamo se suradnji s još više kupaca radi obostranog poboljšanja i koristi.
Inspekcija kvalitete zaKineska perilica i sušilica laboratorijskog staklenog posuđa i perilica laboratorijskih boca, sada imamo kompletnu liniju za proizvodnju materijala, liniju za montažu, sustav kontrole kvalitete i, što je najvažnije, imamo mnogo patenata tehnologije i iskusan tehnički i proizvodni tim, stručni tim za prodajnu podršku. Sa svim tim prednostima, na putu smo da stvorimo "ugledni međunarodni brend najlonskih monofilamenata" i proširimo naša rješenja u svaki kutak svijeta. Neprestano se razvijamo i trudimo se najbolje što možemo kako bismo služili našim kupcima.