Rising-F1
Košara za čišćenje, Stalak za košare, Modul košara,
Dvoslojna struktura, pogodna za modul stalaka za košare za ubrizgavanje i modul stalaka za košare bez ubrizgavanja
| Materijal | Nehrđajući čelik 316L |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Prepoznavač košarice | Jedan |
| Potisni povučni hod okvira košare | 550 mm |
| Promjer brzog sučelja | 32 mm |
| Broj modula koji se mogu učitati | Dva sloja |
| Broj jednoslojnih modula | Dva |
Stalak za košare s priključkom modula
Ručna komora za čišćenje ulaza i izlaza s push-pull funkcijom
Montirano na obje vodilice od nehrđajućeg čelika
Brzi priključak za vodu, voda za ispiranje sa stražnje strane vodilice komore u svaki modul za ubrizgavanje
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 609 mm |
| Vanjske dimenzije, širina u mm | 619 mm |
| Vanjske dimenzije, dubina u mm | 790 mm |
| Neto težina | kg |