Rising-F1
Košara za čišćenje ubrizgavanja, Stalak za košaru za čišćenje ubrizgavanja, Modul za ubrizgavanje
Koristi se za čišćenje bočica za uzorke
| Materijal | Nehrđajući čelik 316L |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Promjer brzog sučelja | 32 mm |
| Mlaznica za ubrizgavanje | f2,5 mm x V110 mm |
| Broj mlaznica | 88 kom |
| Držač križa | 88 kom |
Stalak košare za čišćenje modula ubrizgavanja s priključnim priključkom
Opterećenje lijevo i desno od košare modula
Brzi priključak, čista voda za ispiranje iz košare modula u svaku mlaznicu modula za ubrizgavanje
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 170 mm |
| Vanjske dimenzije, širina u mm | 558 mm |
| Vanjske dimenzije, dubina u mm | 352 mm |
| Neto težina | kg |