Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Košara za čišćenje koja nije namijenjena za ubrizgavanje
Pogodno za posude sa širokim grlom, mjerne čaše itd.
| Materijal | Nehrđajući čelik 316L |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Male opružne stezaljke | 26 |
| Visina | 105 mm |
| Razmak | 60 mm |
Modul košare
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 116 mm |
| Vanjske dimenzije, širina u mm | 220 mm |
| Vanjske dimenzije, dubina u mm | 410 mm |
| Neto težina | kg |