Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Košara za čišćenje gornjeg sloja, Košara za čišćenje srednjeg sloja, Stalak košare za čišćenje gornjeg sloja, Stalak košare za čišćenje srednjeg sloja, Košara modula gornjeg sloja, Košara modula srednjeg sloja
Montirano u dvoslojnu ili troslojnu perilicu, umetnuto u različite module za ubrizgavanje, ispiranje višekratnog laboratorijskog posuđa, keramike, plastike, nehrđajućeg čelika i slično.
| Materijal | 316L Nehrđajući čelik |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Valjak za aktivnosti | Šest |
| Regulator položaja | Dva |
| Prepoznavač košarice | Jedan |
| Potisni povučni hod okvira košare | 550 mm |
Ugrađena rotirajuća prskalica
Ručna komora za čišćenje ulaza i izlaza s push-pull funkcijom
Vodilica od nehrđajućeg čelika s obje strane
Brzi priključak za vodu, voda za ispiranje sa stražnje strane vodilice komore u svaki modul za ubrizgavanje
Možete staviti košare koje se koriste za čiste boce sa širokim grlom
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 152 mm |
| Vanjske dimenzije, širina u mm | 536 mm |
| Vanjske dimenzije, dubina u mm | 567 mm |
| Neto težina | 3,7 kg |
Hangzhou Xipingzhe Biološka tehnologija d.o.o.
XPZ je vodeći proizvođač perilica laboratorijskog staklenog posuđa, smješten u gradu Hangzhou, pokrajina Zhejiang, Kina. XPZ se specijalizirao za istraživanje, proizvodnju i trgovinu automatskim perilicama staklenog posuđa koje se primjenjuju u biofarmaciji, medicinskom zdravstvu, inspekciji kvalitete okoliša, praćenju hrane i petrokemiji.
XPZ je posvećen rješavanju svih vrsta problema čišćenja. Mi smo glavni dobavljač kineskim inspekcijskim tijelima i kemijskim poduzećima, a u međuvremenu se marka XPZ proširila na mnoge druge zemlje, poput Indije, Velike Britanije, Rusije, Južne Koreje, Ugande, Filipina itd. XPZ pruža integrirana rješenja temeljena na prilagođenoj potražnji, uključujući odabir proizvoda, instalaciju i obuku za rukovanje itd.
Skupit ćemo više poduzetničkih prednosti kako bismo pružili inovativne proizvode visoke kvalitete i izvrsnu uslugu te održali naše dugoročno prijateljstvo.
XPZ tvornica

Izložba

