Područje primjene
Automatska perilica rublja, koristi se uhrana,poljoprivreda, farmaceutski, šumarstvo, okoliš, poljoprivredni proizvod testiranje, laboratorijske životinjei drugim srodnim područjima za pružanje otopina za čišćenje staklenog posuđa. Koristi se za čišćenje i sušenje Erlenmeyerovih tikvica, tikvica, volumetrijskih tikvica, pipeta, injekcijskih bočica, petrijevih zdjelica itd.
Specifikacija:
| Dimenzije (V*Š*D) | 990*612*750 mm |
| Broj slojeva za čišćenje | 1-3 sloja |
| Volumen komore | 202L |
| Protok cirkulacijske pumpe | Podesivo 0-600L/min |
| Električna energija | 280 V/380 V |
| Snaga grijanja | 4 kW/9 kW |
| Sustav identifikacije košarice | Standard |
| Način instalacije | Samostojeći |
| Način sušenja | Funkcija EcoDry |
![]()
![]()
![]()
![]()
Upravljanje operacijama
1. Funkcija odgode početka pranja: instrument dolazi s funkcijom početka prema dogovorenom vremenu i funkcijom pokretanja timera kako bi se poboljšala radna učinkovitost korisnika
2. OLED modul zaslona u boji, samoosvjetljenje, visoki kontrast, bez ograničenja kuta gledanja
3. razina upravljanja lozinkama, koja može zadovoljiti korištenje različitih prava upravljanja
4. Samodijagnostika kvara opreme i zvučne i tekstualne upute
5. Funkcija automatskog pohranjivanja podataka o čišćenju (opcionalno)
6. Funkcija izvoza podataka o čišćenju USB-a (opcionalno)
7. Funkcija ispisa podataka s mikro pisača (opcionalno)
Uvod u funkcije
1. Opcija odgode početka: Pranje se određuje odbrojavanjem ili fiksnim vremenom
2. Funkcionalnost zaštićena različitim razinama lozinke
3. Upravljački sustav: Mikroprocesorsko upravljanje, RS485, izolacija opto-spojnika, originalni uvezeni čip, zaštićen daljinski prijenos signala.
4. Automatski sustav vrata
5. Cirkulacijski sustav: Funkcija pokretanja s promjenjivom frekvencijom Protok cirkulacijske pumpe: 0-600L/min Nadzor tlaka i pranje protiv pjenjenja za učinkovito čišćenje Ručica za prskanje s nadzorom brzine za upozorenje na prepreku
6. Sustav stalka za čišćenje: Stalak za čišćenje zamjenjiv na bilo kojoj razini. Fleksibilnost višerazinskog pranja ubrizgavanjem i zamjenjivih košara. Više od tri ulaza za vodu s automatskim zatvaranjem ventila. Automatska identifikacija na košari i regulacija protoka vode.
7. Visina kapaciteta: Visina čišćenja na jednoj razini: 70 cm Visina čišćenja na dvije razine: 46 cm Visina čišćenja na tri razine: 17 cm
Certifikati:
Često postavljana pitanja:
P1: Zašto odabrati XPZ?
Mi smo glavni dobavljač kineskim inspekcijskim tijelima i kemijskim poduzećima.
Naš brend se proširio na mnoge druge zemlje, kao što su Indija, Velika Britanija, Rusija, Afrika i Europa.
Pružamo integrirana rješenja temeljena na prilagođenoj potražnji, uključujući odabir proizvoda, instalaciju i obuku za rukovanje.
P2: Koju vrstu pošiljke kupac može odabrati?
Obično se šalje morem, zrakom.
Trudimo se maksimalno udovoljiti transportnim zahtjevima kupaca.
P3: Kako osigurati kvalitetu proizvoda i postprodajnu uslugu?
Imamo CE, ISO certifikat kvalitete itd.
Imamo izvrsnu postprodajnu uslugu i postprodajnog inženjera.
Naši proizvodi imaju jamstveni rok.
P4: Može liweposjetiti vašu tvornicu online?
Vrlo smo podržavajući.
P5: Koju vrstu plaćanja kupac može odabrati?
T/T, L/C i itd.