Brze i vrhunske ponude, informirani savjetnici koji će vam pomoći odabrati pravo rješenje koje odgovara svim vašim potrebama, kratko vrijeme izrade, odgovorno rukovanje kvalitetom i jedinstveni proizvodi i usluge za plaćanje i dostavu za OEM opskrbu China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 LED modul za injekcijsku signalizaciju. Pozivamo vas da svakako posjetite našu proizvodnu jedinicu i radujemo se stvaranju gostoljubivih poslovnih odnosa s kupcima u vašem domu i inozemstvu u bliskoj budućnosti.
Brze i vrhunske ponude, informirani savjetnici koji će vam pomoći odabrati pravo rješenje koje odgovara svim vašim potrebama, kratko vrijeme izrade, odgovorno rukovanje kvalitetom i jedinstveni proizvodi i usluge za plaćanje i dostavu.Kineski LED modul, Modul za ubrizgavanjeNeprestano stvaramo nove tehnologije kako bismo pojednostavili proizvodnju i isporučili robu po konkurentnim cijenama i visokoj kvaliteti! Zadovoljstvo kupaca nam je prioritet! Možete nam dopustiti da znamo vašu ideju kako bismo razvili jedinstveni dizajn za vaš vlastiti model i spriječili previše sličnih dijelova na tržištu! Ponudit ćemo vam najbolju uslugu kako bismo zadovoljili sve vaše potrebe! Obavezno nas odmah kontaktirajte!
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Košara za čišćenje ubrizgavanja, Stalak za košaru za čišćenje ubrizgavanja, Modul za ubrizgavanje
Koristi se za čišćenje laboratorijskog staklenog posuđa, kao što su Erlenmeyerove tikvice, trokutaste tikvice, tikvice s okruglim dnom, tikvice s ravnim dnom, odmjerne tikvice, mjerni cilindri.
| Materijal | Nehrđajući čelik 316L |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Promjer brzog sučelja | 32 mm |
| Mlaznica za ubrizgavanje | f6mmxH220mm |
| Broj mlaznica | 8 kom |
| Broj nositelja | 8 kom |
| Postavljanje opružnih dijelova | 8 kom |
| Premaz držača | PA |
Stalak košare za čišćenje modula ubrizgavanja s priključnim priključkom
Opterećenje lijevo i desno od košare modula
Brzi priključak, čista voda za ispiranje iz košare modula u svaku mlaznicu modula za ubrizgavanje
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 253 mm |
| Vanjske dimenzije, širina u mm | 140 mm |
| Vanjske dimenzije, dubina u mm | 488 mm |
| Neto težina | 0,9 kg |